€ 1900 brutto miesięcznie

Bez znajomości języka praca Niemcy dla par na produkcji jogurtów od zaraz Stuttgart 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 stycznia 2019 20:25

Aktualna oferta pracy w Niemczech 2019 bez znajomości języka na produkcji jogurtów. Ogłoszenie od zaraz dla par w Stuttgarcie z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 1900 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w fabryce na produkcji jogurtów;
  • pakowanie gotowych produktów;
  • dbanie o najwyższą jakość;
  • wykonywanie innych obowiązków zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dokładne wypełnianie powierzonych obowiązków;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • pracowitość, odpowiedzialność oraz solidność w wykonywaniu zadań i uczynność.

Oferujemy:

  • podnoszenie swoich kwalifikacji;
  • praca w oparciu o niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące w oparciu o niemieckie warunki wraz z ubezpieczeniem;
  • możliwość przedłużenia współpracy dla najlepszych;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie (200 Eur od 1 osoby lub 300 Eur od pary).

Aplikacja:

Aplikacje należy składać poprzez e-mail z podaniem nr referencyjnego: nr. ref.: produkcjajogurtów/01/19 na: Leiharbeiter@solution4u.com. Konieczne jest zaznaczenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-niemcy-praca-bez-jezyka-na-produkcji-jogurtow-stuttgart/

Nr ogł.: 6395c3de8f38db4f

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.