€ 1550 brutto/mc

Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech od zaraz pomoc kuchenna Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 maja 2021 01:17

Bez doświadczenia możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla pomocy kuchennej. Zatrudnienie od zaraz w Essen bez znajomości języka. Darmowe zakwaterowanie organizuje pracodawca.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 1550 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w restauracji jako pomoc kuchenna;
  • pracownik będzie zajmował się przygotowywaniem składników, a także obsługą różnych urządzeń kuchennych;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • praca na zmywaku;
  • przynoszenie produktów z magazynu oraz chłodni.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • pracowitość;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • próbną umowę z możliwością jej przedłużenia;
  • płatny urlop;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • zgrany zespół współpracowników.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Pomoc kuchenna, 05/2021 Essen

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-w-essen-2021/

Nr ogł.: 515609d507c8bc52