€ 9 euro/h brutto

Bez znajomości języka od zaraz praca w Niemczech dla kierowcy kat.B Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Mannheim
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2017 02:26

Szukamy kierowców kat.B bez znajomości języka do przewozu owoców i warzyw busem na terenie Mannheim. Praca w Niemczech od zaraz z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Mannheim, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 9 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przewożeniu warzyw i owoców służbowym samochodem
  • zadaniem pracownika będzie również załadunek i rozładunek produktów
  • inne bieżące obowiązki polegające m.in. na pracach magazynowych, porządkowych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za auto

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • motywacja i chęć do pracy
  • przychodzenie na czas
  • praktyka w prowadzeniu busa
  • mile widziana motywacja do nabywania umiejętności oraz nauki języka

Oferujemy:

  • pracę od wczesnych godzin porannych
  • możliwość otrzymania zaliczki raz w tygodniu w wysokości 50 euro, reszta będzie wypłacana pod koniec trwania umowy
  • zakwaterowanie za 9,50 euro dziennie
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • zatrudnienie na czas określony – 12 tygodni
  • posiłek w ciągu dnia za 4 euro
  • komplet pościeli

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres:

niemcy@bispol.com z dopiskiem „Kierowca kat.B”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-jako-kierowca-kat-b-bez-jezyka-mannheim-przewoz-owocow-i-warzyw/

wyświetleń: 1398, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 22058eec05886307