€ 10,20 euro brutto na godzinę

Bez znajomości języka od zaraz fizyczna praca w Niemczech na myjni Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 grudnia 2016 01:27

Od zaraz poszukiwani są pracownicy fizyczni do zatrudnienia na myjni samochodowej z Kolonii. Praca w Niemczech dostępna dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik myjni

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 10,20 euro za godzinę brutto plus prowizja umytego auta w wysokości od 2,50 do 5 euro (wysokość zależna od zakresu czynności oraz wielkości pojazdu)

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • jest to praca na myjni z 4 stanowiskami znajdującej się na podziemnym parkingu w galerii handlowej
  • zadaniem pracownika jest mycie samochodów z zewnątrz, a także sprzątanie wnętrz
  • do obowiązków osoby zatrudnionej należy m.in. mycie karoserii, woskowanie, odkurzanie, trzepanie dywaników, mycie szyb, itd.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • dokładność i staranność
  • dostępność od stycznia 2017
  • umiejętność szybkiej pracy
  • niekaralność

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie w niedużej odległości od miejsca pracy w cenie 200 euro za miesiąc
  • opiekę polskiego rezydenta
  • odzież roboczą z logo

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o wysyłanie aplikacji z podaniem nr. ref.: fizycznanamyjni/01/17 na adres:

Leiharbeiter@solution4u.com

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-myjni-od-zaraz-kolonia/

Nr ogł.: 663585c41dda6ed4

2 komentarze aby “Bez znajomości języka od zaraz fizyczna praca w Niemczech na myjni Kolonia”

  1. Janusz Frydel dn. 26 grudnia 2016 @ 19:29

    Witam.Czy ta oferta jest jeszcze aktualna?pracowalem 11 miesięcy w angli na recznej myjni w miejscowosci royston nastepnie wrocilem do polski i po 4 miesiacach wyjechalem znowu na 6 miesiecy teraz pracuje w Bielsku bialej w myjni rally car wash.potrafię wszystko oprocz prania siedzen.w angli mylem po 40-60 aut dziennie tutaj w polsce okolo 20

  2. Janusz Frydel dn. 26 grudnia 2016 @ 21:09

    Zapomnialem dopisać mam 34 lata jestem wysoki mam prawko b nr tel.508055809

Zostaw odpowiedź do Janusz Frydel

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.