€ 11,50-14,00 brutto/h

Bez znajomości języka od zaraz dam pracę w Niemczech na produkcji napojów energetycznych Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 maja 2019 17:42

Aktualna od zaraz oferta pracy w Niemczech na produkcji napojów energetycznych. Zatrudnienie w fabryce z Berlina bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 11,50 – 14,00 Eur brutto/h w zależności od znajomości języka oraz doświadczenia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca stojąca przy taśmie produkcyjnej;
  • przeprowadzanie kontroli jakości, zdejmowanie z linii gotowych produktów oraz obsługiwanie maszyn itp.

Wymagania:

  • na zespół dziesięcioosobowy dwie muszą znać język niemiecki w stopniu komunikatywnym;
  • rzetelność;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • chęć pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • ubezpieczenie;
  • płatne zakwaterowanie w cenie 200 Eur za pokój jednoosobowy albo 150 Eur za pokój dwuosobowy;
  • umowę na okres próbny z możliwością jej przedłużenia na czas nieokreślony;
  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • zaplecze socjalne;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres: pl-arbeiteinstellen@job4u.com z podaniem tytułu „Produkcja napojów energetycznych, Berlin 2019”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-napojow-energetycznych-berlin/

wyświetleń: 666, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 1375cf0f7edf1df5