€ 10,45 - 12,00 brutto/h

Bez znajomości języka Niemcy praca sezonowa przy zbiorach jabłek od zaraz w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 września 2022 20:56

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2022 w sadzie z Hamburga dla Polaków przy zbiorach jabłek bez języka. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewniał pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 10,45 € brutto na godz. do końca września 2022, a od października 12,00 € brutto/h.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w sadzie;
  • zadaniem będzie zbieranie jabłek.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • pracę do 14 października 2022;
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Niemczech proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

biuro@kamal.info.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: 736 158 799

Dzwonić prosimy od 9:00 do 15:00.

Numer referencyjny: KAM/REF/0237

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-jablek-sezonowa-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-hamburgu/

Nr ogł.: 2106329f5275e402