€ 1620 euro/m-c brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca pakowanie galanterii skórzanej od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 stycznia 2017 01:13

Możliwość zatrudnienia od zaraz w zakładzie ze Stuttgartu dla Polaków bez znajomości języka. Praca w Niemczech przy pakowaniu artykułów galanterii skórzanej.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1620 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie towarów ze skóry – pasków, portfeli, torebek, kosmetyczek do specjalnych woreczków lub owijanie ich materiałem
  • do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało kontrolowanie jakości produktów oraz dołączanie do opakowań certyfikatów autentyczności
  • pracownik będzie odpowiedzialny za sporządzanie raportów w przypadku wadliwych artykułów

Wymagania:

  • staranność i dokładność
  • zdolności manualne
  • precyzja
  • samodzielność
  • status osoby niekaranej
  • gotowość do pracy w pomieszczeniu pod nadzorem kamer oraz podpisania zgody na przeszukiwanie rzeczy
  • po zakończonej zmianie
  • mile widziane własne auto
  • możliwość pracy od zaraz

Oferujemy:

  • pracę na okres próbny z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia dla najlepszych
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • zniżki pracownicze na akcesoria
  • zapewnione lokum na miejscu w cenie 150 euro miesięcznie
  • możliwe premie i dodatki

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o wysyłanie aplikacji z podaniem nr. ref.: pakowaczgalanteriiskórzanej/01/17 na adres:

Leiharbeiter@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-skorzanych-art-od-zaraz-stuttgart/

wyświetleń: 1464, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 410586d52d2ad98f

3 komentarze aby “Bez znajomości języka Niemcy praca pakowanie galanterii skórzanej od zaraz Stuttgart”

  1. Witam jestem zainteresowana wasza oferta pracy przy pakowaniu galanterii skorzanej jest to dla mnie bardzo wazne prosze o kontakt785884948

  2. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy, proszę o kontakt 696111412