€ 1900 brutto miesięcznie

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz na magazynie ze słodyczami Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 maja 2019 19:43

Pracodawca z Berlina szuka osób od zaraz do pracy w Niemczech na magazynie ze słodyczami. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 1900 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca w hurtowni słodyczy, która polega na zbieraniu produktów zgodnie z zamówieniem oraz przygotowywanie ich do wysyłki;
  • często konieczne będzie obsługiwanie zamówień hurtowych;
  • przestrzeganie zasad BHP i wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco przez przełożonego.

Wymagania:

  • bez nałogów;
  • samodzielność oraz umiejętność pracownia w grupie;
  • umiejętność pracownia pod presją czasu;
  • mile widziane będzie doświadczenie;
  • sumienne, zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • zaletą będzie znajomość j. niemieckiego.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego koordynatora;
  • wsparcie w różnych kwestiach oraz sprawach formalnych;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • pełen etat;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pierwsza umowa na 3 miesiące próbne z możliwością przejścia na umowę stałą;
  • zakwaterowanie w cenie 200 Eur miesięcznie od osoby + media, a pary mogą skorzystać ze wspólnego pokoju dwuosobowego w cenie 300 Eur miesięcznie + media.

Aplikacja:

Zgłoszenia ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres: Leiharbeiter@solution4u.com

z podaniem nr. ref.: magazyn-ze-słodyczami/05/19.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-ze-slodyczami-berlin-2019/

wyświetleń: 776, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 3625ce410805df9b