€ 1650 euro/m-c brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz magazyn z napojami 2017 Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2017 01:43

Oferta pracy w Niemczech 2017 na magazynie z napojami dla kandydatów bez znajomości języka. Chętnie zatrudnimy od zaraz w hurtowni z Hamburga przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 1650 euro za miesiąc brutto

Liczba miejsc: 4

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie innowacyjnej hurtowni
  • zadaniem pracownika będzie głównie zbieranie zamówień na palety z użyciem wózka elektrycznego

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • podstawy obsługi komputera
  • dużą zaleta będzie posiadanie własnego auta
  • szybkie nabywanie umiejętności
  • zaangażowanie i sumienność

Oferujemy:

  • płatne zamieszkanie w cenie 200 euro za miesiąc
  • możliwe premie i dodatki
  • wsparcie polskojęzycznych konsultantów
  • wysokie zarobki wypłacane w terminie
  • pracę od zaraz z 3-miesięcznym okresem próbnym
  • ubezpieczenie
  • perspektywę rozwoju zawodowego

Aplikacja:

Zgłoszenia z CV, LM oraz danymi kontaktowymi należy wysyłać na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „magazynznapojami/04/2017”

W wiadomości prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-napojami-hamburg/

wyświetleń: 1689, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 68858f7e28769ff6

3 komentarze aby “Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz magazyn z napojami 2017 Hamburg”

  1. podeime prace marek

  2. podeime prace od zaraz 667301884

  3. Poproszę, zadzwonić 0151 68552294.