€ 1850-2250 brutto mc

Bez znajomości języka Niemcy praca na magazynie obuwia dla par od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 czerwca 2019 20:51

Hurtownia z Hamburga szuka chętnych do pracy w Niemczech od zaraz na magazynie obuwniczym. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 1850 – 2250 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8 – potrzebne 4 pary.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie, jako komisjoner;
  • kompletowanie produktów pod zamówienia, które będą składane drogą elektroniczną;
  • pakowanie towarów i ich wysyłanie;
  • wykonywanie innych zadań, które będą zlecane przez koordynatora.

Wymagania:

  • chęć rozwijania się i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy;
  • umiejętność pracownia pod presją czasu;
  • możliwość pracy w grupie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • pracowitość i elastyczność.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • zapoznanie z obowiązkami, szkolenie z systemu komputerowego i zasad BHP;
  • do 30 dni płatnego urlopu w ciągu roku;
  • legalne warunki zatrudnienia;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • podnoszenie swoich kwalifikacji;
  • bonusy i premie;
  • pracę dla par;
  • umowę na 3 miesiące, a dla najlepszych możliwość jej przedłużenia.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem odpowiedniego tytułu: Nr ref. mg/a4/06/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-obuwniczym-od-zaraz-hamburg/

wyświetleń: 752, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6015d0a4f2a2f01e