€ 1700-1900 euro/m-c brutto

Bez znajomości języka fizyczna praca Niemcy od zaraz wykładanie towaru Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 grudnia 2016 19:53

Sieć hipermarketów poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech od zaraz przy wykładaniu towaru. Zatrudnienie w sklepie z Dortmundu dla osób bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik fizyczny w sklepie

Lokalizacja: Dortmund, Niemy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1700-1900 euro brutto za miesiąc w zależności od poziomu znajomości niemieckiego

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie układanie towarów na półkach w markecie należącym do dużej sieci
  • osoba zatrudniona będzie wykonywała po nowym roku prace związane z inwentaryzacją

Wymagania:

  • gotowość pracy na zmiany, również nocne
  • dobre zorganizowanie
  • dokładność i staranność
  • motywacja i energia do pracy
  • status osoby niekaranej
  • zaangażowanie i sumienność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 3-miesięczny okres próbny z możliwością podjęcia stałej pracy
  • pakiet socjalny
  • premie i dodatki
  • możliwość bezpłatnej nauki języka niemieckiego on-line
  • zakwaterowanie w pokojach pracowniczych w cenie 200 euro przez okres 3 miesięcy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zgłoszenia aplikacyjne wraz z CV, LM oraz danymi kontaktowymi należy wysłać na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem „fizycznawsklepie/012017”

W wiadomości prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-od-zaraz-wykladanie-towaru-bez-jezyka-dortmund/

wyświetleń: 2091, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 61758654c705f695

4 komentarze aby “Bez znajomości języka fizyczna praca Niemcy od zaraz wykładanie towaru Dortmund”

  1. Jestem zainteresowany praca
    prosze o kontakt
    pozdrawiam i czekam na odpowiedz
    moj numer telefonu
    502905534

  2. Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy

  3. Jesteem zainteresowany państwa ofertą pracy

  4. Jeseteśmy zainteresowania Marek i Małgorzata. Prosimy o kontakt pod numer: 667301884

Zostaw odpowiedź do Damian

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.