€ 7500-9000 PLN mc

Bez znajomości języka dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach kapusty od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 października 2019 22:14

Bez doświadczenia potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Dortmundzie bez znajomości języka przy zbiorach kapusty dla pracowników sezonowych.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 7500 – 9000 PLN mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie kapusty, kalafiora i brokułów;
  •  oczyszczanie, mycie oraz pakowanie warzyw.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • chęć podjęcia pracy na dłużej.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • około 200 godzin pracy w miesiącu, a nadgodziny są płatne co miesiąc;
  • odprowadzanie składek;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 508 604 246.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorze-kapusty-dortmund/

wyświetleń: 880, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 2645da711be617da

Linki sponsorowane

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.