€ 9,50 brutto/h

Bez języka dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz zbiory winogron Karlsruhe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Karlsruhe
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 września 2019 19:56

Z bezpłatnym zakwaterowaniem oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka przy zbiorach winogron. Zatrudnienie 2019 w Karlsruhe aktualne od zaraz. Pracodawca zapewnia atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Karlsruhe.

Wynagrodzenie: 9,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie ścinanie kiści winogron oraz pakowanie ich do skrzynek;
  • wykonywanie na plantacji prac porządkowych.

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dobrej jakości własna nieprzemakalna odzież – potrzebna będzie kurtka oraz obuwie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • pracowitość;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • pracę sezonową;
  • umowę o pracę;
  • wsparcie przy organizacji transportu do Niemiec u sprawdzonego przewoźnika;
  • darmowe zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem należy przesłać na adres: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: zbiory-winogron 09/19.

Koniecznie trzeba dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-przy-zbiorach-winogron-karlsruhe/

wyświetleń: 673, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 4075d8395aa5b2c8

Linki sponsorowane