€ od 13,00 brutto/h

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie zabawek Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 czerwca 2021 17:22

Hurtownia zabawek poszukuje od zaraz magazynierów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Poczdamie bez znajomości języka na magazynie z zakwaterowaniem darmowym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: od 13,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań pomocniczych na magazynie z zabawkami oraz akcesoriami dla dzieci;
  • kontrolowanie dostaw, rozładowywanie ich, a także wprowadzanie danych do systemu;
  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem towarów oraz ich pakowaniem;
  • obsługiwanie komputera, drukarki, skanera i wózka paletowego;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • zmotywowanie;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zdyscyplinowanie;
  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • energiczność oraz wielozadaniowość.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • płatny urlop;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: arbeiteinstellen@fastmail.de z podaniem tytułu: Hurtownia zabawek | Poczdam 2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-hurtowni-zabawek-poczdam-2021/

wyświetleń: 302, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 12460d1f755f00f2