€ 2000-2650 brutto/mc

Bez znajomości języka praca w Niemczech na produkcji kosmetyków od zaraz Lipsk 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 kwietnia 2020 18:16

Od zaraz legalna praca w Niemczech bez znajomości języka dla pracowników produkcji. Zatrudnienie w fabryce z Lipska na produkcji kosmetyków z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 2000 – 2650 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca w fabryce przy produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych;
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie, przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie urządzeń do produkcji po uprzednim przeszkoleniu oraz dbanie o ciągłość procesów itp.

Wymagania:

  • samodzielność;
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • mile widziane znajomość języka niemieckiego;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • przyjazne nastawienie;
  • sprawność manualna;
  • odpowiedzialne wypełnianie zadań.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta;
  • próbną niemiecką umowę o pracę z opcją przedłużenia jej dla najlepszych pracowników;
  • zakwaterowanie w cenie 450 Eur na mc od pary albo 250 Eur na mc za pokój jednoosobowy lub 150 Eur na mc za pokój jednoosobowy.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności prosimy wysyłać na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pkos/a4/04/20

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-przy-produkcji-kosmetykow-lipsk/

Nr ogł.: 4595e87437ebafa6