€ 8,50 euro brutto/h

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech na magazynie od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 19 września 2015 00:48

Hurtownia odzieży używanej z Berlina zatrudni od zaraz pracowników do pakowania i komisjonowania ubrań na magazynie. Niemcy praca bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • zbieranie zamówień
  • komisjonowanie
  • pakowanie oraz zabezpieczanie przed transportem
  • kontrolowanie jakości każdej rzeczy
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • odpowiedzialność
  • szybkość, zwinność
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego
  • umowę o pracę zgodną ze standardami niemieckimi
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem, prosimy o przesłanie zgłoszenia z CV na adres:

Nieaktualne!

wyświetleń: 1769, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 15755fbcb95a2d2b

2 komentarze aby “Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech na magazynie od zaraz Berlin”

  1. Witam mam 27 lat i wraz z moim chlopakiem jestesmy zainteresowani wasza offerta pracy ..bardzo prosze o kont.15210254415

  2. Dzień dobry mam na imię Marcin i mam 37 lat.
    Jestem zainteresowany podjęciem pracy u państwa nawet od zaraz
    Mam doświadczenie 7 letnie w pracy na magazynie spożywczym ( tłuszcze, przetwory, napoje ) jak i aktualną książeczkę sanitarno epidemiologiczną oraz podstawowy kurs języka niemieckiego (1A) oraz podstawowy kurs języka angielskiego .
    jeśli jesteście państwa zainteresowani moją kandydaturą uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978@o2.pl lub tel 506-996-967