€ od 13,50 brutto/h

Bez języka dam pracę w Niemczech na magazynie hurtowni AGD od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 stycznia 2022 20:08

Dla magazynierów możliwość podjęcia bez znajomości języka pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz na magazynie hurtowni AGD. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: od 13,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie towarów na palety zgodnie z zamówieniem, a także wysyłanie ich do klientów;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • rozładowywanie dostaw;
  • pilnowanie porządku w dokumentach;
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym;
  • wystawianie faktur;
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość specyfiki pracy na magazynie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • wielozadaniowość;
  • dokładność;
  • dostępność od zaraz;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • atutem będą uprawnienia na wózki widłowe;
  • profesjonalizm i wydajność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • bezkonfliktowość;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • chęć brania nadgodzin.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • stałe zatrudnienie dla najlepszych pracowników;
  • różne szkolenia;
  • pomoc polskiego opiekuna;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • system poleceń pracowniczych;
  • możliwość otrzymania premii za frekwencję raz na kwartał.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail:

arbeitbeiuns2021@fastmail.de z numerem referencyjnym: ma/b/01/22

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-2022-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-hurtowni-agd-berlin/

wyświetleń: 284, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 52461e6deeebfffc

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.