€ 2100-3800 brutto/mc

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech kierowca kat.B od zaraz Uber Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 lutego 2022 20:49

Przy przewozie osób z Uber-em do podjęcia także bez języka legalna praca w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz w Monachium dla kierowcy kat.B. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: 2100 – 3800 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie przewożenie osób służbowymi samochodami;
  • jest to praca z wykorzystaniem aplikacji Uber.

Wymagania:

  • brak nałogów;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia;
  • wyrobienie sobie licencji p-schien;
  • doskonała orientacja w terenie;
  • zdolność do pracy w grupie.

Oferujemy:

  • samodzielne i do tego odpowiedzialne stanowisko pracy;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie możliwe do rozpoczęcia od zaraz;
  • ubezpieczenie;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • samochód służbowy oraz zakwaterowanie w cenie € na mc od osoby.

Aplikacja:

W zgłoszeniu należy podać informację o dostępności, znajomości języka oraz doświadczeniu.

CV w języku polskim i niemieckim z aktualnym zdjęciem można wysyłać na adres e-mail: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: Przewóz osób-Monachium/Uber, imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-kierowca-kat-b-uber-od-zaraz-monachium/

Nr ogł.: 145620d4ea77d8d7