€ 13,50 brutto/h +napiwki

Bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz na myjni samochodowej Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 maja 2019 17:28

Dla Polaków propozycja podjęcia fizycznej pracy w Niemczech bez języka na myjni samochodowej. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,50 Eur brutto na godz. + napiwki.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca w myjni samochodowej przy sprzątaniu samochodów osobowych;
  • obsługiwanie myjki, odkurzacza od detergentów itp.;
  • odkurzanie wnętrz samochodów, wycieranie plastików, polerowanie, woskowanie itp.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • posiadanie doświadczenia;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • rzetelność;
  • zaangażowane, staranne i sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • pracowitość, sprawność manualna;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • profesjonalny sprzęt i bardzo dobre detergenty;
  • strój roboczy;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • niemiecką umowę o pracę z pełnym ubezpieczeniem;
  • legalne zatrudnienie.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com z podaniem tytułu: „Niemcy praca fizyczna na myjni, Berlin 2019”.

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-myjni-samochodowej-berlin/

Nr ogł.: 3615cf1215207dd9