€ 9,50 brutto/h

Bez języka sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach szparagów 2021 Rain am Lech

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rain am Lech
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 grudnia 2020 00:06

Zatrudnienie w Rain am Lech bez języka dla pracowników rolnictwa. Aktualna od kwietnia 2021 sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach szparagów. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Rain am Lech.

Wynagrodzenie: 9,50 € brutto na godz.

Start: od kwietnia 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w gospodarstwie rolnym, gdzie zadaniem będzie zbieranie/wycinanie szparagów z ziemi;
  • wykonywanie zadań na hali przy sortowaniu, a także przycinaniu warzyw.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od kwietnia 2021;
  • motywacja do podjęcia pracy sezonowej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę, która będzie podpisywana bezpośrednio z pracodawcą;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • bezpłatny dostęp do pralek i suszarek;
  • sklepik z napojami na terenie gospodarstwa;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu;
  • darmowy przejazd do marketów dwa razy w tygodniu;
  • jeśli zajdzie taka konieczność, będzie możliwość dojazdu do lekarza;
  • zakwaterowanie w cenie 8,90 € na dzień w kontenerach dwuosobowych, które są ogrzewane.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez aplikację WhatsApp w dni robocze od 8.00 do 20.00 pod numerem: 0049 151 727 019 29

Można również skontaktować się z Panią Tokarz w Polsce pod numerem: 12 284 51 75 (dzwonić można od poniedziałku do piątku od 8.00 do 10.00 oraz od 19.00 do 21.00, a także w soboty od 8.00 do 10.00).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-od-kwietnia-2021-przy-zbiorze-szparagow-rain-am-lech/

Nr ogł.: 6245fe1a1d8c8f65