€ od 9,35 brutto/h

Bez języka sezonowa praca w Niemczech od zaraz przy zbiorach winogron 2020 Heilbronn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Heilbronn
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 września 2020 18:13

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach winogron. Zatrudnienie 2020 w Heilbronn bez znajomości języka na plantacji. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Heilbronn.

Wynagrodzenie: ok. 9,35 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie winogron na plantacji.

Wymagania:

  • praca dla dwóch panów – studentów bądź rencistów, którzy mają status tzw. hausmanna (prowadzących gospodarstwo domowe);
  • chęć wykonywania pracy fizycznej;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na 6 tygodni;
  • zakwaterowanie w cenie 8 € na dobę (umeblowane mieszkanie z łazienką i kuchnią);
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą sezonową proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: praca@pol-web.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-winogron-niemcy-praca-sezonowa-od-zaraz-bez-jezyka-w-heilbronn-2020/

Nr ogł.: 4775f579dad1c3f6

Linki sponsorowane

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.