€ 9,19 brutto/h

Bez języka sezonowa praca w Niemczech od zaraz przy zbiorach warzyw Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 lipca 2019 01:54

Przy zbiorach warzyw ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech aktualne od zaraz. Zatrudnienie dla Polaków we Frankfurcie nad Menem bez języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem.

Wynagrodzenie: 9,19 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie, pielęgnowanie oraz sadzenie warzyw, czyli sałaty, selerów, porów, brokułów, kapusty itp.;
  • zadaniem pracownika będzie też oczyszczanie i mycie warzyw;
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracach rolniczych;
  • zmotywowanie do pracy;
  • dyspozycyjność przez cały okres trwania umowy.

Oferujemy:

  • pracę sezonową;
  • w zależności od zapotrzebowania około 60 godzin pracy w tygodniu;
  • zakwaterowanie w cenie 3 Eur na dobę w 3 – 4 osobowym mieszkaniu;
  • po pierwszym tygodniu możliwość wzięcia zaliczki;
  • 2 razy w tygodniu darmowy posiłek regeneracyjny;
  • po przepracowaniu 3 miesięcy pracodawca dopłaca 50 Eur do biletu powrotnego;
  • jednorazowa opłata za zorganizowanie wyjazdu w wysokości 650 PLN, czyli bilet z Polski do Niemiec, polisa oraz wsparcie biura.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres:

niemcy@bispol.com albo można dzwonić pod numer telefonu: 13 4463295 lub 782 745 508.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorze-warzyw-frankfurt-nad-menem-2019/

Nr ogł.: 7965d239bfa30953