€ akord

Bez języka sezonowa praca w Niemczech od maja 2018 zbiory truskawek Leverkusen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Leverkusen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2017 02:19

Poszukujemy osób bez znajomości języka i doświadczenia do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Leverkusen od maja 2018 przy zbiorach truskawek.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Leverkusen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: praca na akord, stawka wynosi 8 euro/h brutto przy wyrobieniu normy 14 kg truskawek na godzinę

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zbiorach truskawek na polu

Wymagania:

  • mile widziane zgłoszenia od kobiet
  • dyspozycyjność na sezon 2018
  • dobra kondycja
  • siła fizyczna i wytrzymałość
  • dużą zaletą będzie doświadczenie przy zbiorach

Oferujemy:

  • pracę tymczasowa w oparciu o niemiecką umowę
  • zatrudnienie od zaraz do połowy czerwca 2017
  • zapewnione płatne zakwaterowanie w pokojach 2-4 osobowych za 4,40 dziennie

Aplikacja:

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

[ogłoszenie wygasło] topjob@onet.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/leverkusen-od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-truskawek/

wyświetleń: 1665, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 850590119dee0360

2 komentarze aby “Bez języka sezonowa praca w Niemczech od maja 2018 zbiory truskawek Leverkusen”

  1. Truskawki dn. 1 maja 2017 @ 12:10

    Jestem zainteresowany ofertą pracy

  2. ja_bla dn. 2 maja 2017 @ 15:44

    Jestem zaintersowany pracá przy zbiorze truskawek. Bardzo proszé o Kontakt