€ 9,35 brutto/h

Bez języka sezonowa praca w Niemczech od maja 2020 przy zbiorach warzyw Gresse k. Hamburga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gresse k. Hamburga
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 lutego 2020 19:53

Od maja 2020 poszukiwane osoby do sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Gresse k. Hamburga przy zbiorach warzyw z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Gresse k. Hamburga.

Wynagrodzenie: 9,35 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie zbieranie warzyw.

Wymagania:

  • praca dla kobiet i mężczyzn w wieku do 48 lat;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w rolnictwie;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • płatne zakwaterowanie;
  • zatrudnienie od maja bądź czerwca 2020 na dwa miesiące z możliwością przedłużenia umowy.

Aplikacja:

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail: kasia.tecza@gmail.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 665 806 142 lub +49 388 42 302 21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-przy-zbiorach-warzyw-bez-jezyka-od-maja-2020-gresse-k-hamburga/

wyświetleń: 703, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 4935e415f0b923c1

Linki sponsorowane

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.