€ do uzgodnienia

Bez języka sezonowa praca w Niemczech dla par zbiory truskawek od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2021 19:18

Przy zbiorach truskawek szklarniowych do podjęcia od zaraz sezonowa praca w Niemczech 2021. Zatrudnienie w Hamburgu dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Jork – niedaleko Hamburga.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się w pozycji stojącej;
  • zadaniem pracownika będzie ręczne zbieranie truskawek w szklarni.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • mile widziane zgłoszenia od par oraz kobiet;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • pracę dla par albo kobiet (wyłącznie ze względów kwaterunkowych);
  • zakwaterowanie;
  • pracę przez 6 – 7 dni w tygodniu.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 49 151 718 26 313 (prosimy dzwonić, bo na SMS-y nie odpowiadamy).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-bez-jezyka-dla-par-zbiory-truskawek-od-zaraz-hamburg/

wyświetleń: 523, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 304607eeba90b48a