€ akord

Bez języka sezonowa praca Niemcy przy zbiorach truskawek od zaraz Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rostock
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 maja 2017 23:48

Poszukujemy chętnych do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek. Od zaraz zatrudnienie w Rostock dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: okolice Rostock, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: stawka akordowa wynosząca 2,94 euro netto za 4-kilogramową skrzynkę owoców oraz 0,80 euro za wiaderko zepsutych truskawek

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na ręcznym zbiorze truskawek
  • pracodawca zapewnia odbiór pełnych skrzynek z owocami

Wymagania:

  • doświadczenie przy zbiorach truskawek
  • gotowość do wyrabiania dziennych limitów zbiorów
  • dyspozycyjność od zaraz
  • sumienne wykonywanie zadań
  • dobra kondycja
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • pracowitość i energia do pracy

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • darmowy parking oraz dostęp do internetu
  • miejsce do zamieszkania wraz z wyżywieniem za 10 euro dziennie
  • możliwość otrzymania zaliczki raz w tygodniu
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • pracę przez 7 dni w tygodniu
  • opiekę rezydenta na miejscu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu:

94 36 62 712

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorach-truskawek-rostock/

wyświetleń: 1961, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 121592dfc55aff6e

Linki sponsorowane

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.