€ 12,00 brutto/h

Bez języka sezonowa praca Niemcy 2023 przy zbiorach truskawek od zaraz Eberdingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Eberdingen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2023 21:30

Propozycja podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2023 w Eberdingen przy zbiorach truskawek bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Eberdingen.

Wynagrodzenie: 12,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie ręczne zbieranie truskawek z upraw tunelowych;
  • praca sezonowa;
  • zatrudnienie dla kobiet i mężczyzn.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zakwaterowanie w cenie 8,50 € na dzień oraz ciepły posiłek – obiad w cenie 3,50 € na dzień.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Niemczech proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

biuro@kamal.info.pl z podaniem numeru referencyjnego: KAM/REF/0022

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-od-maja-2023-zbiory-truskawek-w-eberdingen/

Nr ogł.: 730644694d93fdac