€ 11,00 brutto/h

Bez języka sezonowa praca Niemcy przy zbiorach szparagów od zaraz w Bitburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bitburg
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 kwietnia 2021 18:24

Gospodarstwo rolne z Bitburga szuka od zaraz osób do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy zbiorach szparagów bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Bitburg.

Wynagrodzenie: 11,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca dla kobiet;
  • zadaniem pracownika będzie wycinanie szparagów zielonych, a także ich mycie, oczyszczanie oraz sortowanie;
  • pracownik będzie także ważył szparagi, wiązał oraz przygotował do sprzedania;
  • praca odbywa się na polu oraz na hali;
  • praca w różnych warunkach atmosferycznych.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do wykonywania pracy fizycznej;
  • posiadanie u jednej osoby prawa jazdy kat. B;
  • doświadczenie przy pracach rolniczych;
  • dostępność od zaraz;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego albo niemieckiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wypłatę raz w miesiącu gotówką albo przelewem na konto;
  • przynajmniej 40 godzin pracy w tygodniu przez 6 dni;
  • niemiecką umowę;
  • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w cenie 5,95 € na dzień od osoby;
  • zapewniona pościel;
  • darmowy dostęp do Internetu;
  • organizację wyjazdu w ramach pakietu Full Care w cenie 590 PLN.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez formularz na stronie:

http://bit.do/szparagi-bitburg albo można zadzwonić pod numer telefonu: 13 446 32 95 lub 782 745 508

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bitburg-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-zbiory-szparagow-2021/

Nr ogł.: 253606dcada88c5c