€ do uzgodnienia

Bez języka sezonowa praca Niemcy 2020 od zaraz przy zbiorach owoców miękkich

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 czerwca 2020 21:08

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Niemczech 2020 przy zbiorach owoców – truskawek, malin, czereśni. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Niemcy.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • na tym stanowisku pracownik będzie zajmował się zbieraniem malin, truskawek oraz czereśni.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • pracę dla kobiet oraz mężczyzn;
  • zakwaterowanie oraz wyżywienie zapewnione przez pracodawcę;
  • dojazd z Polski do Niemiec;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, które będzie naliczane na podstawie stawki godzinowej;
  • pracę w grupie.

Aplikacja:

Osoby chętne podjęcia się pracy sezonowej mogą dzwonić (wiadomości SMS będą ignorowane) pod numer telefonu: 606 675 028.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-owocow-2020/

Nr ogł.: 8305efb34c55f0ce

Linki sponsorowane

1 odpowiedź aby “Bez języka sezonowa praca Niemcy 2020 od zaraz przy zbiorach owoców miękkich”

  1. Dominik12345 dn. 1 lipca 2020 @ 21:49

    Dzien dobry z tej strony Dominik Mizgala moge podjac prace od zaraz prosze o szybki kontakt 665 348 644

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.