€ 9-11/h netto

Bez języka praca w Niemczech od zaraz na budowie przy rozbiórkach, Hamburg 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 czerwca 2021 20:05

Firma z Hamburga poszukuje pracowników do pracy w Niemczech na budowie od zaraz. Zatrudnienie 2021 bez znajomości języka przy rozbiórkach z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pracownik przy rozbiórkach ogólnobudowlanych

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Pensja: od 9 do 11 euro netto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • do zadań osoby zatrudnionej należy wyburzanie zleconych budynków
  • pracownik odpowiedzialny będzie za burzenie ścian działowych, demontażu armatury, okien, drzwi
  • załadunek rzeczy i prace porządkowe
  • praca wykonywania jest zespołowo

Oczekiwania:

  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy w grupie
  • brak uzależnień!
  • dostępność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • praktyczna umiejętność obsługiwania narzędzi budowlanych, takich jak udarowe młoty wyburzeniowe, szlifierka kątowa itp.

Zapewniamy:

  • przejazdy pomiędzy pracą a zamieszkaniem
  • narzędzia budowlane
  • zakwaterowanie oraz meldunek
  • zatrudnienie w niemieckiej firmie
  • pracę na pełny etat

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, dostępny pod numerem:

  • 517143017

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-w-niemczech-od-zaraz-na-budowie-przy-rozbiorkach-CID4-IDFIUci.html

wyświetleń: 402, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 34060db617c9351b