€ 11,60-14/h

Bez języka praca w Niemczech na budowie od zaraz remonty-wykończenia Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 czerwca 2022 12:09
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
malarz-tapeciarz praca budownictwo 2021

Firma działająca w Berlinie od zaraz poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na budowie przy remontach-wykończeniach. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: pracownik ogólnobudowlany

Miasto: Berlin oraz inne różne lokalizacje

Pensja: od 11,60 do 14 euro brutto na godzinę pracy plus dieta dzienna/za przepracowany dzień w wysokości 25-45 euro netto

Wakaty: 25

Opis stanowiska pracy:

  • prace ogólnobudowlane, polegająca np. na: przygotowaniu powierzchni, malowaniu, szpachlowaniu, stawianiu ścian i innych pracach murarskich, tynkowaniu, tapetowaniu itp.

Oczekiwania:

  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • czynne prawo jazdy kat. B + własne auto na wyjazd
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie wykształcenia kierunkowego w zawodzenia malarza/murarza lub pracownika budowlanego

Oferujemy:

  • stałą opiekę koordynatora ze strony agencji pośrednictwa
  • zatrudnienie w oparciu o umowę podpisaną z niemieckim pracodawcą
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane na czas
  • opcja wypracowywania godzin nadliczbowych
  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu
  • wsparcie w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • zamieszkanie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższa ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez źródło:

Krótki link: https://bit.ly/budowa-niemcy

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/317439/0/

wyświetleń: 323, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 79662af25db246e7

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.