€ 2085 brutto/mc

Bez języka praca w Niemczech dla par przy pakowaniu ciastek od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 grudnia 2020 17:49

Dla par aktualna od zaraz praca w Niemczech na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Düsseldorf bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 2085 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca na produkcji, gdzie zadaniem będzie przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie ciastek;
  • praca będzie wykonywana przy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • punktualność;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dokładność;
  • zmotywowanie;
  • zaangażowane, sumienne i solidne wykonywanie zadań;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia umowy dla najlepszych;
  • pełny wymiar godzin;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • pomoc organizacyjną oraz przy tłumaczeniach;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 400 € na mc od pary + media.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności prosimy kierować na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pak/a5/12/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-bez-jezyka-niemcy-praca-przy-pakowaniu-ciastek-od-zaraz-dusseldorf/

wyświetleń: 1287, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 8285fce3ab13f62f

Linki sponsorowane

1 odpowiedź aby “Bez języka praca w Niemczech dla par przy pakowaniu ciastek od zaraz Düsseldorf”

  1. Wieslaw64 dn. 29 grudnia 2020 @ 10:55

    Wróciłem z uk , i pracowałem przez 9.5 roku na stanowisku operatora maszyn produkcyjnych oraz okazjonalnie przy pakowaniu ciastek w firmie Walkers shortbread Company w Szkocji, posiadam list referencyjny od pracodawcy oraz można się skontaktować z firmą w celu potwierdzenia moich kwalifikacji , oraz zaangażowania , z zawodu jestem mistrzem cukiernikiem, więc praca w tego typu zawodzie nie jest mi obce, mam 56 lat, z poważaniem Wiesław Ostrowski

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.