€ 13,50 €/h +dodatek

Bez języka Niemcy praca przy sprzątaniu i dezynfekcji autobusów od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 czerwca 2020 19:32

Przy sprzątaniu i dezynfekcji autobusów poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Düsseldorfie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 13,50 Eur brutto na mc + 500 Eur dodatku motywacyjnego za pracę w czasie pandemii.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie sprzątał oraz odkażał wnętrza autobusów, np. mycie okien i podłóg, wycieranie przycisków, a także pranie tapicerki itp.;
  • praca z wykorzystaniem środków odkażających.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz;
  • zaangażowane, sumienne i odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • chęć pracy systemie zmianowym;
  • rzetelność;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • brak nałogów.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zakwaterowanie w cenie 150 – 250 Eur na mc od osoby w zależności od dostępności;
  • dużą liczbę godzin pracy;
  • zapoznanie z obowiązkami i wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • pracę od zaraz;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz na tydzień.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w j. niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Sprzątanie autobusów Düsseldorf 06/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-jezyka-przy-sprzataniu-dezynfekcji-autobusow-dusseldorf/

Nr ogł.: 4345ee8cc114395d