€ 1850 - 2250 brutto/h

Bez języka praca Niemcy dla par na magazynie obuwia od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 listopada 2019 02:58

Dla par ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na magazynie obuwia. Zatrudnienie dla magazynierów w Hamburgu bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 1850 – 2250 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • praca jako pomocnik magazyniera w hurtowni obuwniczej;
  • pracownik będzie rozładowywał dostawy, rozkładał towary na półkach, wprowadzał dane do systemu, kompletował towary zgodnie z zamówieniem oraz pakował je;
  • dbanie o czystość w magazynie oraz o porządek w dokumentach i archiwum.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • samodzielność;
  • zdolność logicznego myślenia oraz wyciągania wniosków;
  • pracowitość;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wypełnienie zadań.

Oferujemy:

  • pracę także dla par i grup;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • szkolenie pracownicze i zapoznanie z obowiązkami;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • w roku 30 dni płatnego urlopu;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • niemiecką umowę o pracę.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. mg/a4/11/19

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-obuwia-dla-par-hamburg/

wyświetleń: 683, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7215dceb65f5698e