€ 1450 euro brutto miesięcznie

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech pakowanie keczupu od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Opublikowany: 5 lutego 2016 23:53

Dam pracę w Niemczech na produkcji keczupów w przetwórni z Kolonii. Zatrudnienie od zaraz dla 4 Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Możliwość zatrudnienia na stałe zgodnie z niemieckim prawem pracy.

Stanowisko: Pakowacz

Liczba stanowisk: 4

Miasto: Kolonia

Pensja: 1450 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • praca fizyczna – przy taśmie produkcyjnej w szybkim tempie
  • ręczne zdejmowanie gotowych keczupów z taśmy
  • układanie w kartonach
  • przenoszenie kartonów
  • paletowanie
  • magazynowanie

Oczekiwania:

  • dynamiczne tempo pracy
  • energiczność
  • wysoka kondycja fizyczna, zręczność
  • umiejętność wykonywania pracy zgodnie z zasadami BHP
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • respektowanie zasad BHP
  • atutem będzie posiadanie badań w formie książeczki z sanepidu

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • ubezpieczenie pracownicze
  • przeszkolenie wprowadzające
  • wsparcie na miejscu zapewnione przez polskiego przełożonego
  • dobre warunki pracy i płacy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy wszystkich zainteresowanych o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:
Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem: pakowaniekeczupow/02/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-przy-pakowaniu-keczupow-bez-znajomosci-jezyka-kolonia/

Nr ogł.: 35756b4c9650e78c

6 komentarzy aby “Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech pakowanie keczupu od zaraz Kolonia”

  1. dziedzic czeslaw dn. 7 lutego 2016 @ 15:09

    witam.jestem zainteresowany praca w waszej firmie .dyspozycyjny od zaraz bez nalogow.

  2. Witam jestem zainteresowany tą ofertą pracy wraz z moją dziewczyną.Proszę o kontakt na numer 729240701.

  3. Potrzebuje tej pracy

  4. praca w Niemczech pakowanie keczupu od zaraz w Koloni dn. 9 lutego 2016 @ 19:21

    Witam, jestem gotowy do podjęcia tej pracy mój nr tel.505213286 pozdrawiam Mariusz.

  5. Wraz z synem jestesmy zainteresowani tą pracą pracowaliśmy w takiej fabryce

  6. Jesteśmy wraz żoną zainteresowani tą pracą. Posiadamy własny transport. Proszę o kontakt tel 697 025 858