€ 2.500 euro za miesiąc brutto

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na budowie malarz Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 maja 2017 03:58

Poszukujemy chętnych do zatrudnienia na budowie z Hanoweru. Od zaraz praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka jako malarz budowlany przy remontach i wykończeniach.

Stanowisko: pracownik budowlany, malarz

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 2500 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie prac budowlanych przy remontach i wykończeniach
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się malowaniem, montażem dociepleń, układaniem podłóg, itd.

Wymagania:

  • konieczna jest własna działalność gospodarcza polska lub z innego państwa należącego do Unii Europejskiej
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • posiadanie auta oraz narzędzi malarskich
  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy
  • doświadczenie zawodowe

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz w Niemczech bez znajomości języka
  • zapewnione zamieszkanie za 8 euro dziennie
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

+49 173 905 6819 lub +48 537 968 851

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/malarze-praca-w-niemczech-na-budowie-bez-jezyka-hanower/

wyświetleń: 1330, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 744590bb1b59fa2e