€ 13,20 euro/h brutto

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech dla par na magazynie AGD od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 września 2017 01:56

Poszukujemy chętnych do zatrudnienia od zaraz w hurtowni małego AGD z Bremen. Aktualna oferta pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka przy realizacji zamówień.

Stanowisko: magazynier

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 5

Zarobki: 13,20 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie z małym AGD polegająca głównie na zbieraniu towarów zamówionych przez sklepy
  • osoba zatrudniona będzie układała artykuły na paletach z użyciem skanera oraz wózka ręcznego
  • zadaniem pracownika będzie utrzymywanie porządku na magazynie

Wymagania:

  • sumienność i odpowiedzialność
  • status osoby niekaranej
  • nastawienie na cel
  • szybkie uczenie się
  • mile widziana możliwość przyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:

  • zamieszkanie na miejscu za 300 euro miesięcznie od pary oraz 200 za osobę
  • zatrudnienie do końca roku z perspektywą przedłużenia
  • szkolenia
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • szansę na uzyskanie uprawień na obsługę wózków

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, wiadomość z CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Magazyn z AGD – Bremen, wrzesień 2017”

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-oferta-pracy-w-niemczech-na-magazynie-z-agd-bez-jezyka-bremen/

wyświetleń: 1378, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 22259b5acdff0676

Linki sponsorowane

4 komentarze aby “Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech dla par na magazynie AGD od zaraz Bremen”

  1. Nie mogę zostawić e-maila, bo jest zabita całą skrzynka pocztowa.
    Podaję meila i proszę o rezerwację miejsca
    sisi7@buziaczek.pl
    Z góry dziękuję?

  2. Witam .Mam na imię Ewa ,mieszkam od dwóch miesięcy w Brema jestem poszukuję pracy ,mam nadzieję że ,Państwa oferta mi w tym pomoże , bardzo proszę o kontakt. Dziękuję Ewa Czerniec.?mój tel.15772471788.

  3. Witam .Mam na imię Ewa ,mieszkam od dwóch miesięcy w Brema jestem poszukuję pracy ,mam nadzieję że ,Państwa oferta mi w tym pomoże , bardzo proszę o kontakt. Ewa Czerniec.?mój tel.15772471788. Dziękuję za zainteresowanie moim zapytaniem.

  4. Anna, Norbert dn. 16 września 2017 @ 09:59

    Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy prosimy o kontakt.

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.