€ 9,19 brutto/h

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory truskawek, malin od zaraz Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 czerwca 2019 18:35

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Niemczech, bez języka, przy zbiorach truskawek i malin. Zatrudnienie w Augsburgu z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Augsburg.

Wynagrodzenie: 9,19 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • do obowiązków pracownika będzie należało zbieranie truskawek i malin.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • sprawność manualna;
  • bardzo dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • wsparcie przy załatwianiu formalności związanych z przyjazdem do Niemiec;
  • płatne zakwaterowanie w pokojach na terenie firmy;
  • przy wydajnej pracy możliwość otrzymania premii;
  • ubezpieczenie zdrowotne.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą wysłać zgłoszenie na adres: warchol.barbara@gmail.com albo zadzwonić pod numer telefonu: 082190737584.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorach-truskawek-i-malin-od-zaraz-augsburg/

Nr ogł.: 4475d14cec0992fa