€ do uzgodnienia

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech ogrodnictwo przy kwiatach od zaraz Westfalia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Westfalia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 listopada 2019 20:03

Pracodawca z Westfalii szuka od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w ogrodnictwie przy kwiatach z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Westfalia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • sadzenie cebulek kwiatów oraz ich przesadzenie;
  • pracownik będzie również przygotowywał kompozycje kwiatowe, a także pakował je i oczyszczał.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego oraz posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę od zaraz;
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia;
  • zatrudnienie w dogodnych godzinach;
  • bezpłatne zakwaterowanie w wyposażonych domkach;
  • darmowe transport do pracy;
  • wsparcie w organizacji przejazdu do Niemiec.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 95 757 97 57

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-w-ogrodnictwie-przy-kwiatach-bez-jezyka-westfalia-2019/

wyświetleń: 720, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 9435dc184e44dec1

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.