€ 8,84 EUR/h brutto

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz zbiory jabłek Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 września 2018 19:35

Sezonowa praca w Niemczech od zaraz przy zbiorach jabłek. Gospodarstwo ze Stuttgartu zatrudni Polaków bez znajomości języka. Na miejscu jest zorganizowane zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Stuttgart.

Stawka za godzinę: 8,84 EUR/h brutto.

Start: od zaraz.

Zakres zadań:

  • zbiory jabłek do skrzynek;
  • inne zadania zlecone przez kierownika.

Oczekujemy:

  • gotowości do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • sprawności fizycznej na dobrym poziomie;
  • mile widziane doświadczenie w rolnictwie;
  • dyspozycyjność na okres kontraktu;
  • sprawności fizycznej;
  • motywacji do pracy.

Oferujemy:

  • wypłaty wynagrodzenia do ręki;
  • zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych, płatne 7 euro za dobę od osoby;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość zdobycia doświadczenia;
  • 50 godzin pracy tygodniowo;
  • przyjazną atmosferę.

Aplikacje:
Bardzo prosimy dzwonić pod jeden z numerów:

13 446 3259 lub 782 745 508

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorze-jablek-od-zaraz-stuttgart/

wyświetleń: 990, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6425bacbdf97ca44

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.