€ 9,00 na godz.

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek 2020 Vechta

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Vechta
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 lutego 2020 16:38

Od czerwca 2020 możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech bez języka. Zatrudnienie w Vechcie przy zbiorach truskawek na farmie z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Vechta.

Wynagrodzenie: 9,00 Eur na godz.

Start: od czerwca 2020.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie zbieranie truskawek;
  • wykonywanie prac polowych, np. plewienie itp.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • dostępność od czerwca 2020 do 10 sierpnia 2020 albo dłużej;
  • pracowitość;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie w cenie 5 Eur na dobę;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • przyjazny zespół współpracowników.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 0049 1521 016 0056

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbior-truskawek-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-2020-bez-jezyka-vechta-deindrup/

Nr ogł.: 8045e4bd40b6de7d