€ 8,50 euro brutto/h

Bez języka oferta pracy w Niemczech pomoc kuchenna w restauracji Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 lipca 2015 03:36

Zatrudnienie w restauracji z Berlina na stanowisku pomocy kuchennej bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Osoba na tym stanowisku dba o porządek kuchni, czystość naczyń, sztućców.
  • Do zadań należeć będzie przygotowywanie prostych potraw oraz składników.

Oczekiwania:

  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem
  • książeczka z sanepidu
  • odpowiedzialność
  • samodzielność

Oferta:

  • praca w prestiżowej restauracji
  • polskojęzyczny opiekun na miejscu
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie płatne
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek

Aplikacja:
Prosimy przesłać referencje, CV oraz zdjęcie na nasz adres. Odezwiemy się wyłącznie do wybranych osób.

Adres kontaktowy: ogloszenie@wygaslo

wyświetleń: 1877, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 21655a5b6bf34ef1

2 komentarze aby “Bez języka oferta pracy w Niemczech pomoc kuchenna w restauracji Berlin”

  1. agnieszka dn. 27 lipca 2015 @ 13:49

    Witam, jestem zainteresowana ofertą. Prace mogę pojąć od zaraz. Mam Doświadczenie. Proszę o kontakt ponieważ nie ma podanego kontaktu. Nr tel +48 570 460 675

  2. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy.Mam doświadczenie proszę o kontakt.Pracuje w renomowanej restauracji we Wrocławiu . Podaje tel 783097448