€ od 11,50 brutto/h

Bez języka oferta pracy w Niemczech pomoc kuchenna od zaraz Bonn 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bonn
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 maja 2022 20:13

Aktualna od zaraz praca w Niemczech dla dyspozycyjnej pomocy kuchennej. Zatrudnienie 2022 w restauracji z Bonn bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Bonn.

Wynagrodzenie: od 11,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie jako pomoc kuchenna w międzynarodowej restauracji;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • przygotowywanie składników;
  • wykonywanie zadań zlecanych na bieżąco przez kierownika zmiany albo kucharzy;
  • włączanie zmywarek, praca na zmywaku oraz wynoszenie odpadów itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia;
  • wielozadaniowość;
  • mile widziane zgłoszenia od osób z wykształceniem gastronomicznym;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • bezkonfliktowość;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pracę na czas określony z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • darmowe wyżywienie.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Niemcy praca dla pomocy kuchennej, Bonn 06/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-zaraz-dla-pomocy-kuchennej-bez-jezyka-restauracja-w-bonn/

wyświetleń: 493, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 593628e4694a5bb7