€ 12 euro za godzinę brutto

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz sprzątanie autobusów Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 lutego 2017 00:53

Aktualnie poszukujmy osób bez znajomości języka i doświadczenia do atrakcyjnej pracy w Niemczech. Od zaraz zatrudnienie w Stuttgarcie przy sprzątaniu autobusów i tramwajów.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 12 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na nocnym sprzątaniu tramwajów i autobusów stojących na zajezdni

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • chęć i motywacja do podjęcia zatrudnienia
  • pracowitość i sumienność
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz na podstawie legalnej umowy
  • pracę w pełnym wymiarze godzin bez znajomości języka niemieckiego
  • możliwość brania nadgodzin
  • zakwaterowanie na miejscu w cenie od 150 do 250 euro za miesiąc w zależności od standardu mieszkania

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende@europe.com z dopiskiem „sprzatanieautobusow03/2017

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-sprzataniu-autobusow-od-zaraz-stuttgart/

wyświetleń: 1090, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 23658addedf37565

2 komentarze aby “Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz sprzątanie autobusów Stuttgart”

  1. Ewelina dn. 13 marca 2017 @ 08:12

    Witam. Ja chcialam zapytac czy wyjazd moze byc mozliwy w przyszlym miesiacu?

  2. Krzysztof dn. 7 czerwca 2017 @ 20:48

    Witam jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt 601 189 720 pozdrawiam.