€ 13,50 brutto/h

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu autobusów Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 września 2019 19:55

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu autobusów. Zatrudnienie dla sprzątaczek bez znajomości języka w Monachium. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: 13,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie autobusów oraz tramwajów w zajezdni;
  • sprzątanie wnętrz pojazdów, np. mycie szyb, opróżnianie koszy, mycie podłóg, a czasami pranie tapicerki itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zdyscyplinowanie;
  • solidne i odpowiednie wykonywanie swoich zadań;
  • punktualność;
  • przyjazne nastawienie;
  • pracowitość;
  • dokładność;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • ubezpieczenie;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • bardzo dobre warunki pracy;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • możliwość rozwijania się;
  • zakwaterowanie w cenie 150 – 250 Eur mc od osoby;
  • zatrudnienie na 3 mc próbne z możliwością przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • niemieckie warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Zgłoszenia, bardzo dobrze, aby były w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można przesłać na adres: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Sprzątanie autobusów Monachium 10/19

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-sprzataniu-autobusow-od-zaraz-monachium-2019/

Nr ogł.: 7915d839c3247d3a

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.