€ 1780 euro brutto miesięcznie

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji lodów 2018 Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 maja 2017 04:03

Dostępna od zaraz opcja atrakcyjnej pracy w Niemczech na produkcji lodów i deserów. Zatrudnienie 2018 w Dortmundzie dla kandydatów bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Dortmund, Niemcy

Start: od zaraz

Czas trwania umowy: od zaraz do końca sierpnia 2018

Pensja: 1780 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce produkującej lody i desery
  • obowiązkiem pracownika będzie wykonywanie zadań na hali przy niskiej temperaturze polegających na przygotowywaniu polewy, posypki oraz dodatków
  • osoba zatrudniona będzie obsługiwała maszyny, kontrolowała jakość oraz pakowała wyroby
  • inne zlecone przez przełożonych obowiązki

Wymagania:

  • pełna dyspozycyjność
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • samodzielność na stanowisku pracy
  • dokładne i staranne wykonywanie obowiązków
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji żywności
  • dobra organizacja

Oferujemy:

  • zamieszkanie w hotelu pracowniczym za 200 euro miesięcznie
  • zatrudnienie od maja do końca sierpnia 2018
  • wysokie zarobki wypłacane w terminie
  • pomoc konsultanta na miejscu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com

z dopiskiem „Produkcja lodów i mrożonek – praca tymczasowa, Dortmund”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-produkcji-lodow-bez-znajomosci-jezyka-dortmund/

wyświetleń: 1286, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 703590badd677f1f

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.