€ 11,15 euro brutto/h

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz magazynier blisko granicy w Hörselgau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hörselgau
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 października 2021 00:49

Na magazynie z art. dla zwierząt w rejonie Hörselgau od zaraz do podjęcia ciekawa praca w Niemczech na stanowisku magazyniera także bez znajomości języka niemieckiego.

Do nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży odzieżowej poszukujemy osób na stanowisko:

Komisjoner/ Magazynier

Miejsce pracy: Niemcy, Hörselgau (350 km od granicy)

Nie wymagamy znajomości języka ani doświadczenia

Praca w magazynie- książki, artykuły dla zwierząt

Ze względu na przepisy BHP – paczki do 32 kg oferta skierowana jest do panów

PAKIET BENEFITÓW

Zakres obowiązków:

· zbieranie zamówień

· komisjonowanie

· przekazanie zamówienia do wysyłki

· inne prace magazynowe

· obsługa wózków FFZ – firma zapewnia szkolenie

Wymagania:

· sumienność

· dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

· sprawność fizyczna

· mile widziany własny samochód

Oferujemy:

· legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach- niemiecka umowa o pracę

· wynagrodzenie 11,15 euro brutto/h

· dodatki za pracę w godzinach nocnych (25%)

· dodatki za pracę w niedziele (50%)

· szkolenie na wózki widłowe

· dla osób z samochodem które zechcą zabierać inne osoby- darmowe przejazdy do pracy

· gwarancja godzin – minimum 152 h

· możliwość pracy w nadgodzinach

· ubezpieczenie pracownicze, opiekę zdrowotną

· zakwaterowanie o wysokim standardzie za tylko 9 euro dziennie

· możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek na dzieci) i uzyskania niemieckiego zwrotu podatku

· pomoc w załatwieniu wszystkich formalności bez wychodzenia z domu

· pracę w sprawdzonej firmie w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszę o wysłanie swojego CV za pośrednictwem portalu

lub wysłanie sms-a o treści „PRACA NIEMCY”

tel.: 797 828 375

wyświetleń: 190, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 156615c2228b8385