€ 12,84 euro/h brutto

Bez języka praca w Niemczech od zaraz dla par na magazynie Essen 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 kwietnia 2018 05:06

Opcja zatrudnienia w hurtowni z Essen dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym. Od zaraz praca w Niemczech dla par na magazynie z artykułami dla zwierząt.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Essen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 12,84 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 4

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika magazynu będzie przyjmowanie dostaw oraz rozmieszczanie towarów
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się zbieraniem zamówień oraz przeprowadzaniem inwentaryzacji

Wymagania:

  • dobre zorganizowanie
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • pracowitość i zaangażowanie
  • nastawienie na osiąganie wyników
  • atutem będą uprawnienia na wózki widłowe
  • odpowiedzialne podejście do zadań

Oferujemy:

  • kompleksowe szkolenia
  • wspólne lokum dla par
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • zatrudnienie na cały etat w systemie zmianowym
  • możliwość brania nadgodzin
  • darmowe zakwaterowanie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysłania CV w języku polskim i niemieckim wraz ze zdjęciem na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Hurtownia z artykułami dla zwierząt, imię i nazwisko”

W zgłoszeniu należy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest podanie numeru kontaktowego.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-fizyczna-od-zaraz-przy-przeprowadzkach-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

Nr ogł.: 4985abc1c696314f

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.