€ 2000 Eur brutto miesięcznie

Bez języka oferta pracy w Niemczech na magazynie z napojami od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 stycznia 2019 20:37

Od zaraz atrakcyjna oferta pracy w Niemczech w Dortmundzie na magazynie z napojami bez znajomości języka i bez doświadczenia. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 2000 Euro brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień zgodnie z listą;
  • obsługiwanie wózka widłowego oraz skanera ręcznego, przy którym jest możliwość wyboru języka polskiego.

Wymagania:

  • dobra sprawność fizyczna;
  • samodzielność w wykonywaniu zadań;
  • zdolność do współpracy w grupie;
  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • punktualność oraz zdyscyplinowanie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na okres próbny 3 miesięcy z opcją przedłużenia zatrudnienia dla pracowników, którzy najlepiej wywiązują się ze swoich obowiązków;
  • odpowiednie przeszkolenie pracownicze i pomoc na miejscu;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w wysokości 250 Euro miesięcznie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dofinansowanie do posiłków oraz siłowni.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji, w postaci CV ze zdjęciem oraz krótkim opisem siebie, na podany adres e-mail: neuearbeit[at]berlin.com

Proszę również w aplikacji dołączyć klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, a w tytule wiadomości należy wpisać: „Niemcy praca na magazynie z napojami, Dortmund/01/2019”.

Neue Arbeit GmbH

Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-napojami-dortmund-2/

wyświetleń: 828, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 4425c2f9b2f93b35