€ 2500-3000/mc brutto

Bez języka oferta pracy w Niemczech na budowie od zaraz przy remontach, Berlin 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 stycznia 2022 19:55
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
sufity-podwieszane-budowa-remonty-regipsy

Firma działająca w Berlinie od zaraz poszukuje chętnych do pracy w Niemczech na budowie przy remontach-wykończeniach. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego również będzie możliwe.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: od 2500 do 3000 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca budowlana przy remontach i wykończeniach
  • do zadań należeć będzie malowanie, szpachlowanie, tynkowanie, lakierowanie, montaż regipsów, układanie płytek, glazury, samodzielne przygotowanie podłoża

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • czynne prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie

Zapewniamy:

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • wsparcie przy szukaniu kwatery
  • pensję w wysokości od 2500 do 3000 euro brutto miesięcznie
  • niemiecką umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie zdrowotne oraz emerytalne
  • pracę przez cały rok
  • zatrudnienie niedaleko polskiej granicy

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

662478170

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-ogolnobudowlany-niemcy,oferta,8665258

wyświetleń: 341, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 46561e71a9434f65

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.